designer handbags
 
Friends link: air max 95 coogi

 

 

 

 


Промоции
Промоција Punto и Linea
Во FIAT пролетта веќе пристигна со неверојатна промоција. Посетете ги салоните на Fiat и откријте ја новата понуда за bestseller-те Punto и Linea   more ...
Новата Fiat Panda. Неверојатна Panda.
Новата Fiat Panda. Неверојатна Panda. Откријте ја неверојатната Panda: просторна како карго авион а подвижна како скутер.   more ...
Новата Fiat Panda. Неверојатна Panda.
Новата Fiat Panda. Неверојатна Panda. Откријте ја неверојатната Panda: просторна како карго авион а подвижна како скутер.   more ...
НОВ FIAT 500L. ЕДНОСТАВНО ПОГОЛЕМ.
Запознај го 500L: L како Large со значење на голем. Тоа значи дека 500L е навистина поголем, за да ги соедини најголемите искуства од вашиот живот.   more ...
Вести и настани
Саем во Женева 2014: Fiat Freemont Cross
На швајцарската писта продефилира новиот Freemont Cross, високиот crossover во гамата кој е наменет за поширока хетерогена публика која внимава на новитетите и бара рамнотежа меѓу функционалноста и дизајнот.   more ...
Саем во Женева 2014: Fiat Panda Cross
Fiat го избра подиумот во Женева за да ја претстави со Светска премиера Panda Cross, на врвот во својата гама, нов автомобил кој нуди ексклузивна и богата опрема за сигурност на патниците и највисока благосостојба, споени со единствен и неспоредлив стил.   more ...
Наградата ’Ecobest 2013’ доделена за Fiat ’Метан Програмата’
На церемонијата на доделување на награди каде Fiat беше претставен со својата ‘Метан програма’ – Џанлука Италиа, генерален директор на марката Fiat EMEA ја прими наградата за Ecobest 2013. Церемонијата се одржа вчера во Варшава ( Полска).   more ...
НОВА FIAT LINEA 2013
Нова Linea, 4-врати, троделен седан од Fiat со еден од најголемите багажни простори во категоријата 500l...   more ...
Нова Fiat Panda
Новата Panda е следствена еволуција на една инвентивност која во своите 33 години на постоење отсекогаш била синоним на симпатија, едноставна употреба и повеќенаменливост.   more ...
Семејството 500: од првенецот во 2007 до новиот 500L
Лансиран на 4 јули 2007, новиот Fiat 500 е автомобилска икона made in Italy, извонреден модел и успешен, кој својата ведрина и волја за живот ги рашири низ целиот свет.   more ...
500L Trekking
Fiat 500L Trekking слободен дух со две совршено споени души кои сакаат секојдневно да се преплетуваат: автомобил за движење без грижи низ градската метропола и еден уште повозбудлив, идеален за малите големи возбуди преку викендот...   more ...
City Brake Control ja доби наградата ‘Euro NCAP Advanced’
Награден активниот сигурносен систем кој автоматски сопира за да се избегне судар. Вреден помошник во градскиот сообраќај, City Brake Control е активен на брзина до 30 km/h.   more ...
Fiat 500L Living: новиот модел на семејството 500
Најширокиот ‘living space’ во категоријата: 5+2 седишта во само 4 метри и 35 сантиметри. Единствениот во сегментот со капацитет за товар од 638 литри.   more ...
Fiat 500L
Fiat 500L е спој на генијалниот стил на Fiat 500 со функционалниот дизајн Made in Fiat.   more ...

| Најава
 
©2007 Аутомобиле СК, сите права се задржани
Friends link: air max 95 coogi
chanel replica handbagsrolex replicareplica chanel bags ankara masaj , ankara masoz , ankara masaj salonlarifoakeys